Monter zabudowy I

foto1
Zapraszamy do Zespołu Placówek Oświatowych w Olkuszu
foto1
Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego
foto1
Nowoczesne pracownie szkoleniowe
foto1
Bursa Szkolna
foto1
Sale konferencyjne

Zespół Placówek Oświatowych w Olkuszu

  • Nauczanie na kursie od 09.11.2020 do 29.11.2020 odbywać się będzie w sposób zdalny, tj. wszystkie zajęcia odbywać się będą przez internet. 

  • W trakcie nauczania zdalnego obowiązkiem ucznia jest stały kontakt z nauczycielami prowadzącymi zajęcia na kursie, zgodnie z poniższym planem zajęć (e-maile do nauczycieli prowadzących zajęcia podane są obok danego przedmiotu).
  • Nauczyciele określą formy prowadzenia zajęć z uczniami i będą systematycznie przesyłać wszelkie materiały na e-maile uczniów.
  • W przypadku problemów z łączem internetowym, prosimy każdego ucznia o kontakt ze swoją macierzystą Szkołą w celu ustalenia formy i czasu korzystania ze szkolnej pracowni internetowej.

Plan zajęć: MONTER ZABUDOWY ST. 1

 

Bezpieczeństwo i higiena pracy       mgr Ewa Żak Łebek        e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 BHP Materiały całość stopień 1

 

Podstawy budownictwa        mgr inż. Joanna Gorajczyk    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

PODSTAWY BUDOWNICTWA część 1

PODSTAWY BUDOWNICTWA część 2.

PODSTAWY BUDOWNICTWA część 3.

TEST KOŃCOWY Podstawy budownictwa

PODSTAWY BUDOWNICTWA część 4

Rysunek budowlany      mgr inż. Joanna Gorajczyk      e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 RYSUNEK BUDOWLANY część 1

RYSUNEK BUDOWLANY część 1.pdf

RYSUNEK BUDOWLANY część 2

RYSUNEK BUDOWLANY część 3.

ZADANIA NA OCENE Rysunek budowlany

TEST KOŃCOWY Rysunek budowlany

RYSUNEK BUDOWLANY część 4.

Technologia robót wykończeniowych     mgr inż. Małgorzata Dudzińska    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Technologia robót wykończeniowych cz. 1 

CZ.2 technologia monter robót wykończeniowych

 Część 3 Technologia robót wykończeniowych Kurs 1 st. monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie