Plany zajęc na turnusach zawodowych

foto1
Zapraszamy do Zespołu Placówek Oświatowych w Olkuszu
foto1
Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego
foto1
Nowoczesne pracownie szkoleniowe
foto1
Bursa Szkolna
foto1
Sale konferencyjne

PLAN ZAJĘĆ NA TURNUSIE DOKSZTAŁCANIA MŁODOCIANYCH PRACOWNIKÓW

W CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NR 2 W OLKUSZU

W TERMINIE: 07.10.2019 – 01.11.2019

 

ELEKTRYK I0

Nr programu:  741103/CKZ2-OL/2019

 

LP

GODZINY

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1.

8:05   - 8:50

ELEKTROTECH

 

ELEKTROTECH

BHP

INSTALACJE

2.

9:00   - 9:45

ELEKTROTECH

 

ELEKTROTECH

BHP

INSTALACJE

3.

9:55  - 10:40

ELEKTROTECH

ELEKTROTECH

ELEKTROTECH

BHP

INSTALACJE

4.

10:50–11:35

ELEKTROTECH

ELEKTROTECH

ELEKTROTECH

BHP

INSTALACJE

5.

11:45-12:30

ELEKTROTECH

ELEKTROTECH

ELEKTROTECH

ELEKTROTECH

 

6.

12:40-13:25

ELEKTROTECH

ELEKTROTECH

ELEKTROTECH

ELEKTROTECH

 

7.

13:35-14:20

ELEKTROTECH

ELEKTROTECH

 

ELEKTROTECH

 

8.

14:25-15:10

ELEKTROTECH

ELEKTROTECH

 

ELEKTROTECH

 

9.

15:15-16:00

ELEKTROTECH

ELEKTROTECH

 

ELEKTROTECH

 

10.

16:05-16:50

 

 

 

 

 

11.

16:55-17:40

 

 

 

 

 

12.

17:40-18:25

 

 

 

 

 

13.

18:35-19:20

 

 

 

 

 

14.

19:25-20:10

 

 

 

 

 

 

CUKIERNIK II0

 

Nr programu:  751201/ODiDZ-OL/2017

 

LP

GODZINY

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1.

8:05   - 8:50

TECHNOLOGIE

TECHNIKA

TECHNOLOGIE

KOMPETENCJE

TECHNOLOGIE

2.

9:00   - 9:45

TECHNOLOGIE

TECHNIKA

TECHNOLOGIE

KOMPETENCJE

TECHNOLOGIE

3.

9:55  - 10:40

TECHNOLOGIE

TECHNIKA

TECHNOLOGIE

TECHNIKA

TECHNOLOGIE

4.

10:50–11:35

TECHNOLOGIE

TECHNIKA

TECHNOLOGIE

TECHNIKA

TECHNOLOGIE

5.

11:45-12:30

TECHNOLOGIE

TECHNIKA

TECHNOLOGIE

TECHNIKA

TECHNOLOGIE

6.

12:40-13:25

TECHNOLOGIE

 

TECHNOLOGIE

TECHNIKA

 

7.

13:35-14:20

TECHNOLOGIE

 

TECHNOLOGIE

TECHNIKA

 

8.

14:25-15:10

 

 

TECHNOLOGIE

KOMPETENCJE

 

9.

15:15-16:00

 

 

 

KOMPETENCJE

 

10.

16:05-16:50

 

 

 

 

 

11.

16:55-17:40

 

 

 

 

 

12.

17:40-18:25

 

 

 

 

 

13.

18:35-19:20

 

 

 

 

 

14.

19:25-20:10

 

 

 

 

 

 

MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE II0

 

Nr programu:  712905/ODiDZ-OL/2017

 

LP

GODZINY

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1.

8:05   - 8:50

RYSUNEK

 

TECHNOLOGIA

 

RYSUNEK

2.

9:00   - 9:45

RYSUNEK

 

TECHNOLOGIA

 

RYSUNEK

3.

9:55  - 10:40

RYSUNEK

 

TECHNOLOGIA

 

RYSUNEK

4.

10:50–11:35

RYSUNEK

 

TECHNOLOGIA

 

RYSUNEK

5.

11:45-12:30

RYSUNEK

 

TECHNOLOGIA

 

 

6.

12:40-13:25

RYSUNEK

 

TECHNOLOGIA

 

 

7.

13:35-14:20

RYSUNEK

PODSTAWY

TECHNOLOGIA

 

 

8.

14:25-15:10

 

PODSTAWY

TECHNOLOGIA

TECHNOLOGIA

 

9.

15:15-16:00

 

PODSTAWY

TECHNOLOGIA

TECHNOLOGIA

 

10.

16:05-16:50

 

PODSTAWY

 

TECHNOLOGIA

 

11.

16:55-17:40

 

PODSTAWY

 

KOMPETENCJE

 

12.

17:40-18:25

 

PODSTAWY

 

KOMPETENCJE

 

13.

18:35-19:20

 

PODSTAWY

 

KOMPETENCJE

 

14.

19:25-20:10

 

 

 

KOMPETENCJE

 

 

LAKIERNIK III0

 

Nr programu:  713201/ODiDZ-OL/2017

 

LP

GODZINY

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1.

8:05   - 8:50

 

PODSTAWY 2

 

 

DZIAŁALNOŚĆ

2.

9:00   - 9:45

 

PODSTAWY 2

 

 

DZIAŁALNOŚĆ

3.

9:55  - 10:40

 

PODSTAWY 2

 

 

DZIAŁALNOŚĆ

4.

10:50–11:35

 

PODSTAWY 2

 

 

DZIAŁALNOŚĆ

5.

11:45-12:30

 

PODSTAWY 2

 

 

 

6.

12:40-13:25

 

JĘZYK OBCY

 

 

 

7.

13:35-14:20

 

JĘZYK OBCY

PODSTAWY 2

 

 

8.

14:25-15:10

PODSTAWY 2

JĘZYK OBCY

PODSTAWY 2

 

 

9.

15:15-16:00

PODSTAWY 2

JĘZYK OBCY

PODSTAWY 2

PODSTAWY 1

 

10.

16:05-16:50

PODSTAWY 1

 

PODSTAWY 2

PODSTAWY 1

 

11.

16:55-17:40

PODSTAWY 1

 

PODSTAWY 2

PODSTAWY 1

 

12.

17:40-18:25

PODSTAWY 1

 

PODSTAWY 2

PODSTAWY 1

 

13.

18:35-19:20

PODSTAWY 1

 

PODSTAWY 2

PODSTAWY 1

 

14.

19:25-20:10

PODSTAWY 1

 

PODSTAWY 2

PODSTAWY 1

 

 

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH III0

 

Nr programu:  723103/ODiDZ-OL/2017

 

LP

GODZINY

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1.

8:05   - 8:50

 

 

 

 

DZIAŁALNOŚĆ

2.

9:00   - 9:45

 

 

 

 

DZIAŁALNOŚĆ

3.

9:55  - 10:40

 

 

 

 

DZIAŁALNOŚĆ

4.

10:50–11:35

 

 

 

 

DZIAŁALNOŚĆ

5.

11:45-12:30

 

 

 

 

 

6.

12:40-13:25

 

JĘZYK OBCY

 

 

 

7.

13:35-14:20

 

JĘZYK OBCY

 

 

 

8.

14:25-15:10

DIAGNOSTYKA

JĘZYK OBCY

WYPOSAŻENIE

DIAGNOSTYKA

 

9.

15:15-16:00

DIAGNOSTYKA

JĘZYK OBCY

WYPOSAŻENIE

DIAGNOSTYKA

 

10.

16:05-16:50

DIAGNOSTYKA

BUDOWA

WYPOSAŻENIE

DIAGNOSTYKA

 

11.

16:55-17:40

DIAGNOSTYKA

BUDOWA

WYPOSAŻENIE

DIAGNOSTYKA

 

12.

17:40-18:25

DIAGNOSTYKA

BUDOWA

WYPOSAŻENIE

DIAGNOSTYKA

 

13.

18:35-19:20

DIAGNOSTYKA

BUDOWA

WYPOSAŻENIE

DIAGNOSTYKA

 

14.

19:25-20:10

DIAGNOSTYKA

BUDOWA

WYPOSAŻENIE

DIAGNOSTYKA

 

 

SPRZEDAWCA III0

 

Nr programu:  522301/ODiDZ-OL/2017

 

LP

GODZINY

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1.

8:05   - 8:50

O T S

TOWAR

O T S

 

O T S

2.

9:00   - 9:45

O T S

TOWAR

O T S

 

O T S

3.

9:55  - 10:40

O T S

TOWAR

O T S

 

O T S

4.

10:50–11:35

O T S

TOWAR

O T S

DZIAŁALNOŚĆ

O T S

5.

11:45-12:30

O T S

O T S

O T S

DZIAŁALNOŚĆ

 

6.

12:40-13:25

O T S

O T S

O T S

DZIAŁALNOŚĆ

 

7.

13:35-14:20

O T S

O T S

 

DZIAŁALNOŚĆ

 

8.

14:25-15:10

O T S

 

 

JĘZYK OBCY

 

9.

15:15-16:00

O T S

 

 

JĘZYK OBCY

 

10.

16:05-16:50

 

 

 

JĘZYK OBCY

 

11.

16:55-17:40

 

 

 

JĘZYK OBCY

 

12.

17:40-18:25

 

 

 

 

 

13.

18:35-19:20

 

 

 

 

 

14.

19:25-20:10